Děvčata TS Neila se těší na  Mistrovství ČR Belly Dance  

Závěr letošního školního roku věnují děvčata TS Neila SVČ Rýmařov soutěžím.
Vítězstvím ve dvou postupových kolech soutěže„TOPGAL DANCE LIFE TOUR- MISTROVSTVÍ ČR“ - regionálního 9. a 10. dubna v Ostravě  a zemského 23. dubna a 1. května v Přerově - si zajistily postup na mistrovství ČR ve dvou věkových kategoriích. Mladší děvčata choreografií ARRAB HABIBI pod vedením Katky Gregovské a juniorky s choreografií Dáši Gajdošové BELEDI.

V sobotu 30. dubna se TS  Neila zúčastnila tradiční velmi kvalitní soutěže Světlo Orientu v Kopřivnici, odkud si nejmladší děvčata při velké konkurenci přivezla bronzové medaile.

Děkuji všem tanečnicím i jejich vedoucím Dáši Gajdošové a Katce Gregovské za úspěšnou reprezentaci. Nemalé poděkování patří také rodičům za dopravu na soutěže a maminkám za pomoc při zdobení kostýmů.

To nejtěžší však tanečnice teprve čeká. V sobotu 18. června 4. ročník Mistrovství ČR Belly Dance v Táboře. Děvčata ve dvou kategoriích budou soutěžit ve čtyřech disciplínách s pěti choreografiemi.

Ne všichni  budeme mít možnost jet do Tábora a vidět soutěžní vystoupení na vlastní oči. Proto připravujeme na středu 15. června od 17 hodin v městském kině ukázku všech choreografií, tak jak je uvidí obborná porota, ve které nebudou chybět taková jména jako Jindřich Hes sen. a orientál,tanečnice Eglal z Prahy, Lolita z Kypru a Mila El Kral z Brna.

 V Táboře hodně štěstí Neilo. Kdo jiný by ho měl mít - vždyť Neila znamená arabsky štěstí